.

.

Новиот Пенис Прстен Електро Шок Прилагодливи Петел Прстен за Пенис Проширувач Масажа #E015C#

Новиот Пенис Прстен Електро Шок Прилагодливи Петел Прстен за Пенис Проширувач Масажа E015C

DEN 80.00
DEN 94.56

Од стоката
Во магацинот

3937 инчен; 1 инч =2. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).54 см 2 x Пенисот прстени
1 x Кабел Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Ве молиме овозможи 1-5 mm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Ви благодариме! 2. Е електро шок додаток, се користи и со моќ кутија, треба да се купи посебна моќ кутија.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Електричен Шок Додатоци Пенисот Чекан Прстен Медицински Пенисот Прстен Ова е некој додаток, треба да се користат со електро серија Карактеристики : Електронски шок терапија за Да се стимулира враќањето протокот на lympg Тело, Ублажување на заморот, да се Стимулира циркулацијата на крвта.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Силикони
Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Производи во категоријата