.

.

За Yamaha YZF R1 R6 R6S Р3 R25 R6S FZ1 FZ6 FZ8 FAZER XJ6 MT03 LED Флеш Планината Пак Сигнали Индикатори за трепкачки светла blinkers

За Yamaha YZF R1 R6 R6S Р3 R25 R6S FZ1 FZ6 FZ8 FAZER XJ6 MT03 LED Флеш Планината Пак Сигнали Индикатори за

DEN 319.00
DEN 336.00

Од стоката
Во магацинот


Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Fitment
Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите Yamaha YZF R1 2002-2013 Yamaha YZF R6 2002-2013 Yamaha YZF R6 S 2006-2010 Јамаха FZ1 S FAZER 1000 2001-2005 Јамаха FZ1 S FAZER 1000 2006-2010 Јамаха FZ6 S FAZER 600 2004-2010 Јамаха XJ6 МТ-03 FZ8 FAZER
Детали за производот Led кол : 12pcs секоја светлина Работен напон : DC 12 V светла боја : жолто Леќа боја : чад (исто така, може да обезбеди јасно дадена) 2-жица врска : Жолта, позитивна, црна за негативни Супер светло и долготрајни Брзо вклучување/исклучување на времето за одговор Водоотпорен Совршено се вклопува за обтекател дупки Лесна инсталација, без сечење, дупчење или измената се бара
Пакет Се Вклучени
1 пар мотоцикл пак сигнали
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Ви благодариме за вашето разбирање.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
GFYSHIP
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Материјал Тип:
Високо квалитетна ABS
Модел:
YFZR1 2002-2014 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
модел 01:
YZFR6 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
модел 02:
YZF R6S 2006-2010
модел 03:
FZ1S FAZER 1000 2001-2005
модел 04:
FZ6S FAZER 600 2004-2010
Модел 05:
XJ6 МТ-03 FZ8 FAZER
модел 06:
YZF R1 / R6 / Р3 R25 R6S FZ1 FZ6 FZ8 XJ6
За:
мотор мотор
Производи во категоријата