.

.

2018 Лето Нова 3D Печатење Т-маица Панорама на Еволуцијата Инспирација Силуета Т-Маица Евтини Tee Кошула

2018 Лето Нова 3D Печатење Т-маица Панорама на Еволуцијата Инспирација Силуета Т-Маица Евтини Tee Кошула

DEN 719.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Бренд Име:
GILDAN
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Стил:
Моден
Производи во категоријата