.

.

мини 10x9cm бела мачка со жолта главата модел,кошница мачка,полиетиленски&furs занаетите дома декорација подарок a1593

мини 10x9cm бела мачка со жолта главата модел,кошница мачка,полиетиленски&furs занаетите дома декорација подарок

DEN 483.00
DEN 575.52

Од стоката
Во магацинот


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура мувла надвор структура furs

Таа е поголема од информацијата

Тема:
Животните
Материјал:
Винил
Стил:
Пастирски
Производи во категоријата