.

.

1PC Нерѓосувачки Челик ABS Цреша Pitters Маслинки да Одат Нуклеарно Уред Лесно да се Притисне Зафат Овошје Зеленчук Алатка OK 0495

1PC Нерѓосувачки Челик ABS Цреша Pitters Маслинки да Одат Нуклеарно Уред Лесно да се Притисне Зафат Овошје

DEN 335.52

Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме за вашиот поддржува. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.,татко име.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. Ви благодариме за вашиот поддржува.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Ви благодариме!
2. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. На доделување на датум е 5-7 работни дена.Член Име : Цреша Pitters Материјал : ФДУ ABS+Нерѓосувачки Челик Големина : 20. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Зелена, Црна
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Цреша Pitters
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
ok0495
Производи во категоријата