.

.

2 ПАРЧИЊА Черепот Силиконска Капа Thumbstick Палецот Стап X Покрие Случај на Кожата Џојстик Костец ЗА PS4 PS3, XBOX ЕДЕН XBOX 360 Контролер

2 ПАРЧИЊА Черепот Силиконска Капа Thumbstick Палецот Стап X Покрие Случај на Кожата Џојстик Костец ЗА PS4 PS3,

DEN 22.00
DEN 24.00

Од стоката
Во магацинот


2 ПАРЧИЊА Черепот Силиконска Капа Thumbstick Палецот Стап X Покрие Случај на Кожата Џојстик Костец ЗА PS4 PS3, XBOX ЕДЕН XBOX 360 Контролер

Таа е поголема од информацијата

боја:
црвена, бела, сина, зелена, розова
Со USB:
NO
Бренд Име:
YuXi
is_customized:
YES
Број На Модел На:
mg-121-125
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4,PlayStation3,PlayStation2
Производи во категоријата