.

.

Рибино Око на Камерата за 360 степени WiFi Камера 1080P HD IP Камера Дома Панорамски Безжична Smart Security Камера за видео надзор P2P H. 264+ Веб Камери

Рибино Око на Камерата за 360 степени WiFi Камера 1080P HD IP Камера Дома Панорамски Безжична Smart Security

DEN 3340.80

Од стоката
Во магацинот

Ако сакате производи испрати за да можете брзо,или ви е потребна итна,ве Молиме изберете DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ЕМС. Нашиот бесплатен превозот само се вклучени Кина пост воздух mail ,и тежина треба да биде во рамките на 2 KG. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.па вие само треба плаќаат малку товар и да добијат производи наскоро.на приемот на објектот,ние ќе рефундирање или испрати нова веднаш
3.ако мислите дека DHL цената е висока,можете да контактирате со нас,ние ќе провери вашата адреса и ќе ти даде најевтиниот товар.За не-дефект објект купувачот треба да се плати за две начин превозот на товар
2. Ве молиме проверете ја вашата стока на превозот компанија лице кога ќе ја прими стоката.Ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
2.Ако бидејќи на купувачот причина нека го објектот за да се вратите,ние ќе ги испрати при вас повторно,но купувачот треба да се плати товар., ние ќе ви дадат замена бесплатно или целосно враќање на средствата.
Hean smart гаранција :
1. купувачот треба да се плати за две начин превозот на товар
Hean smart услуги на клиентите :
1. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Ве молиме да ги споделите превозот компанија ви даде докаже.Ако најдете производите е изгубена или оштетена на начин.на приемот на објектот,ние ќе рефундирање одеднаш. 1080 P мегапикселна слика ефект;
2. 1 година гаранција : Ние ќе го замени објектот, кои имаат проблем за 1 година од денот ќе ги добиете.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Таа е поголема од информацијата

Сензор Големина:
1/2.7
Висока Дефиниција:
2.0 Мегапиксели
Број На Модел На:
XM-JPF2-F4
Технологија:
Инфраред
Алармот Акција:
Локалните Алармот
Сензор Бренд:
Hisilicon
Леќа (mm):
1.44 mm
Сигнал Систем:
ПАЛ
Напојување:
Нормално
Складирање:
Никој
Поддржани Оперативни Системи:
Windows XP,Windows 7
Бренд Име:
XM
Инсталација:
Таванот
Поддржани Мобилни Системи:
iOS,Android
Агол На Гледање (Степен):
360°
Фокусна Должина:
2.8 mm
Конективност:
WIFI
тф-картичка:
Не ТФ-Картичка
Аудио Излез:
Двонасочна аудио
Хоризонтална Резолуција:
1920*1080
Производот:
Smart Home Камера 360 степени
Употреба:
Почеток / Shop / затворен
Пердув:
Мини камера WiFi
Производи во категоријата