.

.

Пролет Summmer 2017 Бебе Момчиња Секојдневен Панталони Детска Облека Памук момчиња Долги Панталони Бебе Harem Панталони Бебе Момчиња панталони Облека

Пролет Summmer 2017 Бебе Момчиња Секојдневен Панталони Детска Облека Памук момчиња Долги Панталони Бебе Harem

DEN 274.00
DEN 360.00

Од стоката
Во магацинот

Бебе Момчиња Секојдневен Панталони Детска Облека Памук момчиња Долги Панталони Бебе Harem Панталони Бебе Момчиња панталони Облека
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Answer : ___________________________ Note : Пад на превозот е поздравен, ние нема да се закачите на било какви информации или реклама во пратката. Производот е секогаш во акции.
Големина Должина Половината
90(1-3 T) 50cm/19.68" 42cm/16.53" 3 T
100(2-3 T) 56cm/22.04" 44cm/17.32" 4 T
110(3-4 T) 62cm/24.40" 46cm/18.11" 5 T
120(5-6 T) 67cm/26.37" 48cm/18.89" 6 T
130(7-8 T) 73cm/28.74" 50cm/19.68" 7 T
140(9-10 T) 80см/31.49" 52cm/20.47" 8 T
Споредувајќи ја вашата сопствена облека со големина е многу лесен начин за да се знае дали тоа е погоден за вас.
(Мерење разлика од 1 - 3cm,pls бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група. Сите мерење е во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
*Забелешка : Оваа облека големината информации за повикување само. Телото видови, мерења и одредени дизајни може малку да се разликуваат во големината. Објектот боја се прикажани во фотографии може да биде малку поинаков од реалниот, бидејќи компјутерски монитори не се калибрира на ист начин.
'

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 3T, 4T
Бренд Име:
Bobora
Материјал:
Памук
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Половината Тип:
Висок
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Стил:
Директно
Тип На Објект:
Целосна Должина
Број На Модел На:
Момчиња панталони Облека
Декорација:
Се Мијат,Џебови
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Производи во категоријата