.

.

SANITER се Применуваат за Msi GT72 2 qd IPS NV173FHM-N41 B173HAN01.0 17.3 -инчен LCD екран

SANITER се Применуваат за Msi GT72 2 qd IPS NV173FHM-N41 B173HAN01.0 17.3 -инчен LCD екран

DEN 3264.00

Од стоката
Во магацинот

Ако било какви прашања, ве молиме падна слободно да контакт.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Ви благодариме. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Ви благодариме. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба. ПАКУВАЊЕ - ШОПИНГ ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ - 1.
ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Ви благодариме!
. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако купите заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ве молиме во вид преовладуваат разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве молиме во вид преовладува.

Таа е поголема од информацијата

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Acer,DELL,MSI,Samsung,Toshiba,Портал,Fujitsu,SONY,HP/Compaq,Lenovo,Asus
Бренд Име:
Saniter
Број На Модел На:
GT72 2QD IPS NV173FHM-N41 B173HAN01.0
Компонента Тип:
Никој
Дигитални делови тип:
LCD панелот
Производи во категоријата