.

.

12 Пара/Многу Долг Синџир Капка Обетки Златна Боја Tassel Круг Чистење Dangle Eardrop За Жените Бохемија Етничка Pendientes Накит

12 Пара/Многу Долг Синџир Капка Обетки Златна Боја Tassel Круг Чистење Dangle Eardrop За Жените Бохемија Етничка

DEN 440.00
DEN 586.08

Од стоката
Во магацинот

12 Пара/Многу Долг Синџир Капка Обетки Златна Боја Tassel Круг Чистење Dangle Eardrop За Жените Бохемија Етничка Pendientes Накит Објект Информации Материјал : Цинк Легура,Кристално Боја :
Злато Боја Количина :
12pairs

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
949
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Бренд Име:
wj.јао
боја:
злато боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Материјал:
Кубен Циркони Кристал Кристал Цинк Легура
is_customized:
Yes
Производи во категоријата