.

.

Новите 7 инчен Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран Замена За ПРИКЛУЧУВАЊЕ PC-7021 Digitizer Надворешен екран Сензор Бесплатен Превозот

Новите 7 инчен Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран Замена За ПРИКЛУЧУВАЊЕ PC-7021 Digitizer Надворешен

DEN 285.12

Од стоката
Во магацинот

Она што вие треба да направите е само да ни покаже во евиденција .)Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,кои само ве однесе 1 минута.) Стоките ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не.)Сите купувачи кои треба да се платат дополнителна такса за далечински област услуга од DHL,UPS-от или Fedex ,но нема потреба за ЕМС .Ако ви се итни ,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express !
НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОШИРИ ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА ЗА ВАС,АКО НЕ ГО ДОБИЕ ТОА НАВРЕМЕНО.неплатени аукција ќе бидат пријавени на Aliexpress. Resending превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачот.
Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!ви благодариме
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!( Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.) Секој делови ќе бидат тестирани пред испорака ,ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од непрофесионално работење.Плаќањето се excpected во рок од 7 дена по аукција затворени. Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува викендите & банка празници.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
за ПРИКЛУЧУВАЊЕ PC - 7021 Digitizer Panel
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
КОЛИЧИНА:
во парк
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail
време на испорака:
Во рок од 24 часа по вашата исплата пристигне во Зачувам
Големина:
7-инчен
Модел Бр.:
за ПРИКЛУЧУВАЊЕ PC-7021 Таблет КОМПЈУТЕР
Компатибилен со:
за ПРИКЛУЧУВАЊЕ PC 7021 екран на Допир Панел
Следење Бр.:
Yes
Wholesales:
Поддршка
Производи во категоријата