.

.

Бесплатен превозот 100ml/cc 3.33 ОЗ Висок Степен на сребро позлатен Капсула стаклено шише празно diy пилула шишенцето завртка капак essentical масло шише

Бесплатен превозот 100ml/cc 3.33 ОЗ Висок Степен на сребро позлатен Капсула стаклено шише празно diy пилула

DEN 1852.00
DEN 2058.24

Од стоката
Во магацинот


Бесплатен превозот 100ml 100cc 3.33 оз Висок Степен на сребро позлатен Капсула шише празно diy стакло пилула ампули завртка капак essentical масло шише
Капацитет : 100ml, 100cc
Материјал : Стакло
Капа : Сјајна сребрена на roundthread, завртка капа.
Големина : Diam 4.5 cm Висока само 11,6 cm
Технологија : Висока температура сребро позлатен.
Употреба : парфем шише, essentical масло шише, медицина таблета шише итн.
Многу hig h Одделение се избегне светлина шишиња, на рокот на траење на производите ќе биде
повеќе! Печати : Ние би можеле цел свила печатење,бронзирање,сребро ако повеќе од 1000 парчиња,pls контакт со нас за цената и детали.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
100ml
Големина:
100cc
боја:
Сребро.
Производи во категоријата