.

.

Бесплатен Превозот 20pcs/многу PIC16F628A-I/P PIC16F628A PIC16F628 НАТОПИ-18 Нови оригинални IC

Бесплатен Превозот 20pcs/многу PIC16F628A-I/P PIC16F628A PIC16F628 НАТОПИ-18 Нови оригинални IC

DEN 1219.00
DEN 1354.08

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
PIC16F628A-I/P
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Име:
SZHCKJ
Производи во категоријата