.

.

Пумпа за вода за Yanmar 3D84E 3D88E 4D88E Мотор За Komatsu PC30 PC40 WA30 WA40

Пумпа за вода за Yanmar 3D84E 3D88E 4D88E Мотор За Komatsu PC30 PC40 WA30 WA40

DEN 4272.00

Од стоката
Во магацинот

Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.), PC35 MR-3 S/N 15001-16594 (За Северна Америка *3 D84 E-5 Q-QB S/N 00101-UP ""JV25 DW-3 S/N 2001-UP, JV25 CW-3 S/N 2001-UP *3 D84 E-5 X-AB S/N 00101-UP "" WA30-5-CN S/N 26001-UP, WA30-5-БЛАГАЈНИЧКИ S/N 26001-UP *4 D88 E-5 X-AB S/N 00101-UP "" PC40 MR-2-AC S/N 8001-UP, PC40 MR-2 S/N 8001-UP, PC50 MR-2 S/N 5001-UP, PC50 MR-2-AC S/N 5001-UP *4 D88 E-5 X-ББ S/N 00101-UP ""PC58 UU-3 S/N 20001-UP *4 D88 E-5 X-BC S/N 00101-UP ""PC58 UU-3 S/N 20001-UP (За Северна Америка) *4 D88 E-5 X-AC S/N 00101-UP "" PC50 MR-2 S/N 5001-UP (Oversea Spec.), PC50 MR-2 S/N 5001-UP (За Северна Америка), PC50 MR-2 S/N 5001-UP (За ЕУ), PC40 MR-2 S/N 8001-UP (За Северна Америка), PC40 MR-2 S/N 8001-UP (За Австралија) *4 D88 E-6 S/N 14803-UP (За PC45 MR-3) " *4 D88-6 S/N 16615-UP (За WA50-6) ""WA50-6 S/N 60001-UP *4 D88 E-6 S/N 14803-UP (За PC45 MR-3/PC55 MR-3) "" PC55 MR-3 S/N 15001-UP (Северна Америка Spec.) *S3 D84-5 X-AB S/N 00461-UP ""WA40-3-CN S/N 19001-UP, WA50-3-CN S/N 23001-UP, WA40-3-БЛАГАЈНИЧКИ S/N 19001-UP, WA50-3-БЛАГАЈНИЧКИ S/N 23001-UP *S3 D84 E-5 P-BA S/N 05382-UP "" PC35 MR-2 S/N 5001-UP (За Висока надморска Височина) *S3 D84-5 X-AC S/N 00461-UP ""WA40-3 S/N 19001-UP (Странство Верзија) *S3 D84-5 X-AB S/N 00461-UP "" WA50-3 S/N 23001-UP (Странство Верзија), WA50-3 S/N 23001-UP (За Северна Америка) *SK818-5 S/N 37 BF50111-Up *SK818-5 (САД ВЕРЗИЈА) S/N 37 BF50111-Up *PC45 MR-3 S/N F30003- *PC35 R-8 S/N F21701-Up *PC35 MR-2 S/N F00103-Up *PC30 MR-2 S/N F00103-Up *PC35 MR-3 S/N F30001 И ДО *PC30 MR-3 S/N F30001 И ДО *PC55 MR-3 S/N F30003 И ДО *PC45 R-8 S/N F22295-Up *PC50 MR-2 S/N F00103 И ДО *SK815-5 S/N 37 BF00902-Up *SK815-5 САД S/N 37 BF00902-Up *SK714-5 S/N F04859 И ДО *SK714-5 S/N 37 AF01876-Up *SK714-5 S/N 37 AFS0001-Up *SK714-5 САД S/N 37 AF01876-Up *SK510-5 S/N 37 DF00001-Up *SK815-5 NA S/N A10001-UP
Напомена : Оваа вода се пумпа без spout.), PC35 MR-3 S/N 15001-16594 (За Северна Америка, Кабината spec.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели.), PC45 MR-3 S/N 5001-UP (Северна Америка Spec.) *4 D88 E-6 S/N 14803-UP (За PC45 MR-3/PC55 MR-3) "" PC45 MR-3 S/N 5001-UP (ЕУ Spec.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.

Таа е поголема од информацијата

Зафатнина:
види опис
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
види опис
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
Holdwell
Име На Модел:
3D84E 3D88E 4D88E
Година:
види опис
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
види опис
Објектот Должина:
0cm
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Нема. на Цилиндри:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
пумпа за вода
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
3D84E 3D88E 4D88E
Производителот Дел Број:
3D84E 3D88E 4D88E
Производи во категоријата