.

.

Познатата Слика Занает Washi Лента Scrapbooking Дневник Весник DIY Декоративни Хартија Маскирање Лента DIY Запечатување Налепница Канцелариски

Познатата Слика Занает Washi Лента Scrapbooking Дневник Весник DIY Декоративни Хартија Маскирање Лента DIY

DEN 100.00
DEN 114.72

Од стоката
Во магацинот


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$5.07 $6.11
$2.82 $3.62
$1.83 $2.34
$0.96 $1.23
$3.88
$2.63 $2.99
$4.38 $5.28
$9.03 $9.5
wy-приклучок-крај
Прочитајте Пред да ја Купите Вкупно наредби >$150 , Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн.Освен Некои Далечна Земја. Ве молиме љубезно го изберат превозот метод сакате, ние ќе брод врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable) Поддршка на Големо, Dropshipping, Cutomized ЛОГОТО Pritning, ОЕМ, ODM Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас директно Опис
Пакет се Вклучени 1 тркалаат маскирање лента Големина 30мм*8m Материјал хартија
Адреса Барања * ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : ве Молиме наведете ги твоето полно име на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку превозот ќе биде одложен или не може да биде донесено. * ПРАВИЛЕН Поштенски КОД одлагање или неуспехот на испорака предизвикани од нецелосни на превозот информации обезбедени од страна на купувачот, продавачот нема да биде одговорен. Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци. Стапката варира во различни земји, што треба да се плати директно до вашиот царински кога е потребно, сепак, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегнат даноците или да плаќаат пониски даноци, доколку ги има, ако треба фактура или други барања ве молиме да ни оставите порака. Повратни информации Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдена и ценета! Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрални или негативни повратни информации, за да ни овозможи можност за решавање на било какви проблеми. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Kinbor
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
JD-MGZC-0013-22
Тип:
селотејп
Производи во категоријата