.

.

Црна Нови за Капацитивни екран на Допир digitizer панел Стакло Сензор 101056-07A-V1 Замена 10.1 инчен Таблет Бесплатен Превозот

Црна Нови за Капацитивни екран на Допир digitizer панел Стакло Сензор 101056-07A-V1 Замена 10.1 инчен Таблет

DEN 661.44

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Број На Модел На:
101056 - 07A - V1
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Големина:
10.1 inch
Модул Број:
101056-07A-V1
Компатибилен со:
101056 07A V1
време на испорака:
во рамките на 2days по добивање на плаќање
Функција:
Екран На Допир
квалитет:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail
Производи во категоријата