.

.

Vivari 2017 Дами Нерѓосувачки Челик Магнети Хривнија За Жени Германиум, Далеку Инфра Црвено Црни Модни Мажите Алка Wristband Шарм

Vivari 2017 Дами Нерѓосувачки Челик Магнети Хривнија За Жени Германиум, Далеку Инфра Црвено Црни Модни Мажите

DEN 527.00
DEN 666.24

Од стоката
Во магацинот


☆ Претходно Бесплатен Превозот, Безбедно . Ефикасно !
МАГНЕТНА ТЕРАПИЈА
Доживее болка, се Промовира циркулацијата на крвта, Оптимална енергија и издржливост, Рамнотежа & хармонија. Ублажува заморот и замор, Намалува физички стрес, striffness, грчеви или непријатност. Ублажува болка во зглобовите и мускулите, ја зголемува циркулацијата на крвта. Хривнија На Вредноста Инструкции
Накит Одржување
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен ги тргнеме кога ќе се пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави. Шопинг Процес
1.Се регистрирате и да се пријавите 2.Го изберат Правото Производи * Пребарување на производот(ите) * Додадете ги во количка * Потврди она што ќе го купите од вашиот количка 3.Изберете Превозот и начин на Исплата * Изберете начин на плаќање * Купи сега * Comfirm плаќање 4.Чека Испорака * Чекаат трпеливо 5.Примање & Евалуација * се Потврди приемот * Добра евалуација Вашиот Позитивен Фидбек
Испраќање или Враќање
1. Над датумот на породување Е само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн .
2. Експрес обично има Царина Прашање, во тој случај, ве молиме да соработува со Царинските да плаќаат Данок.
3. Јас f имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви Благодариме !

Таа е поголема од информацијата

Должина:
21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Vivari
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
EMBS142S
Пол:
Унисекс
Функција:
Здрава Накит
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Тежина:
21g
Должина:
20cm
Поддршка На Големо:
Yes (да).Ве молиме Контактирајте со нас
Производи во категоријата