.

.

2017 Топла Ултра тенок случај За Леново Јога Табот 3 Про 10.1x90F/M/L мек Силикон coverFor Јога Tab3 Плус YT-X703F 10.1 Инчен+перо

2017 Топла Ултра тенок случај За Леново Јога Табот 3 Про 10.1x90F/M/L мек Силикон coverFor Јога Tab3 Плус YT-X703F

DEN 445.92

Од стоката
Во магацинот


Сите стоки содржат следење на броеви.
Купувачот е одговорен за други транспортни трошоци дека врати објектот е одбиено или не може да се служи.
Следниве се исти како "
Случај покрие обезбедува најдобра услуга
Вистински слободен испорака по пошта да регистрирани воздухопловната или други превозот методи.
бесплатен подарок :
Превозот и ракувањето со
Ние сме превозот на глобално ниво
Проектот е обично се испраќаат во рок од 24 часа од денот на приемот на плаќање во рамките на бизнис ден. Или ве молиме да изберете друг начин на превозот. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во рок од 2 седмици, некои може да трае 4 недели. Ви благодариме!
Следниве се исти како "
Гаранција и Гарантен
7 дена наплата (по добивањето на адаптер назад кон нас)
24 месеци замена гаранција.
Купувачот е одговорен за царина и царински давачки.
Ви благодарам многу за добар ден!
.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати по добивањето на вашиот производ.
Сите прашања ќе се одговори во рок од 1 работен ден.1 Инчен+перо
Случај покрие обезбедува најдобар квалитет
* 100% сосема нов. Ние само ќе листа на стоки на адресата сте платиле. А Т или други увозни давачки.
* Издржлив и перат. Транспорт, ракување и трошоци за осигурување не се враќа. Ви благодариме, и ние се трудиме да обезбеди најдобра услуга за секој клиент.
Совршен за форма.
Следниве се исти како "
Ние ќе ги направи сите напори за да се минимизира било потрошувачка данок или V.
Објектите ќе бидат испратени преку воздухопловната, 7-20 дена (1-4 недели) во зависност од вашата локација.
Повратни информации
Ние ќе остави позитивни повратни информации по трансакција. Ако не постои соодветна замена, на враќање ќе бидат издадени.

Таа е поголема од информацијата

Функција:
Мека,Капка отпор,Водоотпорен,Shockproof
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Стил:
Повик
Број На Модел На:
За Леново Јога Табот 3 Про 10.1x90F/M/L За Јога Tab3 Плус YT-X703F
Бренд Име:
IRALAN
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Модел Компатибилност:
За Леново Јога Табот 3 Про 10.1x90F/M/L За Јога Tab3 Плус YT-X703F
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Пакет:
No
Материјал:
силикон
Производи во категоријата