.

.

бесплатен превозот Оригинални сијалица BL-FU280A Светилка за Проектор OPTOMA TWR1693 TX774 TXR774 проектор

бесплатен превозот Оригинални сијалица BL-FU280A Светилка за Проектор OPTOMA TWR1693 TX774 TXR774 проектор

DEN 4224.00
DEN 4800.00

Од стоката
Во магацинот

Проектор светилки слабо како тие возраст.
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел. Сигурен Corporation.
Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : Ањо-Светилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : BL-FU280 A Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : ВИП Опис на Производот
Попуст достапни за купување количина
510pcs попуст од 2%
1020 компјутери попуст од 3%
Услови на купување :
Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактура
Плаќање : ТТ однапред, Western Union
Испорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќање
Курир : DHL, UPS-от, FEDEX, EMS
Нашите пакување :
Зошто да се купи од нас
1. Ние сме биле во проектор светилки за 10 години. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден. 180-ден Гаранција. Прво на сите, да им овозможи на проекторот да се излади целосно по секоја употреба пред да се пресели или пакување во сметководствената случај. Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти.
Совети за продолжување на животот на проектор и светилка
Постојат голем број на чекори што може да ги преземе за да го продолжи животот на вашиот лцд проектор сијалица. Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во менито систем.
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг. Професионална Соработка Тим.
Контактирајте со нас
Ако имате било барање или би сакале да добиете повеќе информации за нас, pls не двоумете се да контактирате со Trademanager или пад писмо по е-пошта.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
BL-FU280A
Производи во категоријата