.

.

Y Совет 0.6 MM Три Крило Шрафцигер Расклопување Поправка Алатка За iPhone7 7S Плус M126 топла продажба

Y Совет 0.6 MM Три Крило Шрафцигер Расклопување Поправка Алатка За iPhone7 7S Плус M126 топла продажба

DEN 51.00
DEN 57.12

Од стоката
Во магацинот

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Земавме овие фотографии од самите себе.92 инчен (Прибл.) Завртка Совет Тип : Tri-Крило Совет големина : 0.6 MM Y Совет Screwderiver За i Phone 7 Поправка Алатка Материјал : Алуминиум, Челик Боја : Случајни испорака (Ако купат повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои) Screwderiver Вкупна Должина : 12.6 mm Количина : 1 PC (други додатоци на сликата не е вклучена) Забелешка : 1. Спецификации : Тип : 0. Пакетот вклучува : 1 X 0. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
видете информации
Големина:
see information
is_customized:
No
Навој На Главата Големина:
видете информации
Магнетно:
No
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура
Пакет:
Под 5Pcs
Карактеристики:
Мултифункционален
Со Рачка Или Не:
Yes
Завртка Тип На Глава:
видете информации
Материјал:
Алуминиум, Челик
Производи во категоријата