.

.

Моден Точка Кинолошки Преносни Миленичиња Куче Мачки Кревет Кутре Кучиња Куќа Навалена Покрив Со Zip Навалена Перат Кревети на Кат 25A

Моден Точка Кинолошки Преносни Миленичиња Куче Мачки Кревет Кутре Кучиња Куќа Навалена Покрив Со Zip Навалена

DEN 1134.72

Од стоката
Во магацинот

Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на вашиот купувате од Нашата Продавница, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 15 дена од доставената датум.99 Кристал Кристал Лак Вратоврска Куче Јака $3. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO) 3. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Шепа Печати Куче Јака и Поводник Поставите $5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.49
-
Мали Кучиња $8. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Една Големина : 50x35x40cm Забелешка : 1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Објектите што сте ги примиле во рок од 15 дена од доставената датум. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика Ако го изберат бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
50x35x40cm
Тип:
Кучиња
Шема:
Dot
Бренд Име:
мис куќи
Материјал:
Spandex
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Измијте Стил:
Рака Мие
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
куче, мачка куќа
Применливи:
Сите Мали Средни кучиња, мачки животни
боја:
како на слика
Големина S:
50*35*40cm
Производи во категоријата