.

.

Мет Внатрешни работи Опрема Кутија Панел Декорација Трим 1pcs/set За Land Rover Discovery Спорт 2015 година ABS

Мет Внатрешни работи Опрема Кутија Панел Декорација Трим 1pcs/set За Land Rover Discovery Спорт 2015 година

DEN 1653.00
DEN 1968.00

Од стоката
Во магацинот

Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена. Лесна Инсталација,3 M автомобилската селотејп е во прилог.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
Производ компатибилност : За Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 година
Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : Мет inculde : 1pcs Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет.
Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи. состојба.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект. Благодарение толку многу.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Име На Модел:
Никој
Автомобил модел:
За Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 Година
Земја/Регион на Производство:
CN
Материјал Тип:
Никој
Осветленост Дел Број:
Никој
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Другиот Дел Број:
Никој
Производителот Дел Број:
Никој
Специјални Функции:
Никој
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Модел Година:
2015-2016
Производи во категоријата