.

.

LED кристал таванот светилка Кристал Спалната соба Спална соба ресторан лустерот Јане круг топло едноставна мала дневна соба светилки ZH

LED кристал таванот светилка Кристал Спалната соба Спална соба ресторан лустерот Јане круг топло едноставна

DEN 11760.00

Од стоката
Во магацинот


Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
опис :
(1) Материјали : дрво
(2) Боја : дрво
(3) Светлосен : E14(не вклучувајќи)
(4) Напон : 90 V-260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
димензии : Дијаметар 45/50/60см Висока 35/35/35cm

Таа е поголема од информацијата

Wattage:
D45CM, D50CM, D60CM
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Извор На Енергија:
AC
Абажур Боја:
Зелена,Бела,Розова,Црна,Жолта
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На:
2
Материјал:
Платно
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
WINZSC
Број на извори на светлина:
6
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Перфориран
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
2
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Платно
Тип На Прекинувач:
1
Производи во категоријата