.

.

Sugarcraft Рамка Бебе ангел силиконски калап фондан калапи торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла чипка шема T0985

Sugarcraft Рамка Бебе ангел силиконски калап фондан калапи торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла

DEN 122.00
DEN 143.52

Од стоката
Во магацинот

Услуги на клиентите е многу важно за нас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, Ние ќе го вашиот одговор witin 24 часа. Предмети кои ќе ги купите во вкупен износ од над $ 200, Ние ќе го испрати со DHL или Fed Ex или UPS или ТНТ или ЕМС. Зошто да изберете нас : 1. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите. 4) Бидејќи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. ние се осигура дека на ист стил како што е прикажано на фотографиите. 6 превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.имаме наша сопствена фабрика. имаме големи залихи!!!Ние ќе го испратам до тебе наскоро,и понуда на најдобар квалитет на производот да ви!!! благодарам многу. се надеваме дека ви се допаѓа да купуваат стоката од мојата продавница, и може да соработуваат едни со други, мојот драг пријател! Топло Совети : 1) бои ќе бидат испратени по случаен избор 2) ако сакате да се купи во рефус, ве молиме contace нас, и ние може да ви даде најдобра цена и превозот.8 см ширина : 5.Имајте тоа е мека текстура и оригинална форма и по замрзнување и печење 5. Погоден за микробранови печка, toaster и фрижидер. Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours 2.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел.Совршен за правење колачи, пица, леб, косата, желе, чоколадо, пудинг и овошје пити. Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; Тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други места низ светот. Превозот и предавање Ние брод на стоките во рок од 2 работни дена откако ќе добиете плаќање.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Т-0985
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
is_customized:
Тип:
Употреба:
Функција:
Материјал:
кујна печење додатоци:
Температура:
Направи:
боја:
категорија:
Производи во категоријата