.

.

LNRRABC Мода Поставен Студ Обетки Трендовски Симпатична Црвена Роза Цвет Кристал Rhinestones Свадба Обетки Партија Студ Обетки

LNRRABC Мода Поставен Студ Обетки Трендовски Симпатична Црвена Роза Цвет Кристал Rhinestones Свадба Обетки

DEN 55.00
DEN 80.64

Од стоката
Во магацинот

Превозот на плаќање не се враќа.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени .8 cm
Материјал : Алуминиум Кристално
Модел : Црвена Роза
Функција : Симпатична
Количина : 2 ПАРЧИЊА/Пар
купувачот се покаже
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери . Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот. Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.
Превозот
САД : 10 - 35days. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена .)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Други земји : 15 -55 дена .
Опис
Стил : Мода
Тип : Роза Olivet Студ Earring
Димензии : 1.

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
LNRRABC
Стил:
Симпатична/Романтичен
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
Студ Обетки
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
No
Производи во категоријата