.

.

5 групи T7891 компатибилни, мастило кертриџ полн со боја на мастило за epson wf-5620 wf-4640 wf-4630 wf-5110 wf-5190 wf-5690 инк-џет печатач

5 групи T7891 компатибилни, мастило кертриџ полн со боја на мастило за epson wf-5620 wf-4640 wf-4630 wf-5110

DEN 5952.00

Од стоката
Во магацинот

5 групи T7891 -T7894 компатибилни, мастило кертриџ полн со боја на мастило за epson wf-5620 4640 4630 5110 5190 5690 инк-џет печатач
Детални информации
Име на производ : компатибилни, мастило кертриџ полн со боја на мастило
Printer Model : За Epson WF-5620 4630 4640 5110 5690 5190 инк-џет печатач
Кертриџ Модел : За Epson T7891 -T7894
Чип Тип : едно време чип
Боја : Б.К., C,M,Y - 4 боја
Јачина на звук : Б.К : 65 ml ,C,M,Y : 35 ml
Мастило Тип : боја на мастило
MOQ : 5 Сет ( 20 парчиња )
погодна област : област Европа
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже
Омилени
Ако се чувствувате овој производ Да, ве молиме Додадете Желба Листа или да го Додадете во Кошничката.
За Повратни Информации
1.По примените стоките ве молиме запомнете да го потврдите вашето прием за нас на и напишете го вашиот коментар ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите услуги, ви благодарам многу за вашиот вид на поддршка.
http : //activities.aliexpress.com/adcms/help-aliexpress-com/feedback_suppliers.php
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа :

Таа е поголема од информацијата

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
boma.ltd
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
T7891-T7894
Обоени:
Yes
Име на производ:
компатибилен со мастило кертриџ со боја на мастило
Модел На Печатач:
За Epson WF-5620 4630 4640 5110 5690 5190
кертриџ модел:
T7891 -T7894
Чип Вид:
едно време чип
боја:
Б.К., C,M,Y - 4 Боја
тип на мастило:
боја на мастило
MOQ:
5 Сет (20 парчиња)
испорака:
DHL,E-EMS,Кина пост
плаќање:
Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto
јачина:
Б.К
Производи во категоријата