.

.

Allenjoy фотографија позадина домот дрво простор темно кафеава боја профили и фото студио фотографски photobooth

Allenjoy фотографија позадина домот дрво простор темно кафеава боја профили и фото студио фотографски photobooth

DEN 460.00
DEN 666.72

Од стоката
Во магацинот

Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време. За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат. П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе за еднократна употреба. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
. П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. Ако ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Тоа е префериран избор за фотографи.Пад на превозот 6.Може да се прилагоди на секоја големина 4. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате.

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Контактирајте со нас:
Пони#globalego.cn
Производи во категоријата