.

.

ДЕЈВ Класичен Поларизирани очила за сонце Мажите Бренд Слој Плоштадот Рамка за Сонце Очила за Воздухопловство Машки Женски Возачки Огледала UV400 Зраци

ДЕЈВ Класичен Поларизирани очила за сонце Мажите Бренд Слој Плоштадот Рамка за Сонце Очила за Воздухопловство

DEN 270.00
DEN 450.72

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Ширина:
53mm
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
очила за сонце мажи
Пол:
Мажи
Стил:
Плоштад
Бренд Име:
ДЕЈВ
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,Анти-Рефлективен,Поларизирана
Леќа Висина:
41mm
Рамка Материјал:
Пластични
мажите очила за сонце:
очила за мажи
рамка боја:
Светла Црна/ Мат Црна /Леопард
леќи во боја:
Сива/Зелена/Сребрена/Розова/Brown/Сино
Рамка Функција:
Стилски И Удобно И Не Е Лесно Да Се Деформирани
Шарки:
Засилен Метал Шарки
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад Се Соочуваат Со Овална Лице
Употреба Предмет:
Возење,забава,на Патување,на Шопинг,Божиќ Подарок ,Подарок за Денот на Вљубените
Производи во категоријата