.

.

Жените Костим За Капење Секси Чипка Капчиња Бикини Прикривање На Костими За Капење На Плажа Мини Фустан

Жените Костим За Капење Секси Чипка Капчиња Бикини Прикривање На Костими За Капење На Плажа Мини Фустан

DEN 397.92

Од стоката
Во магацинот


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Тоа е Лето, Мора да има и изјава парче што ќе го глави.
Убава и висок квалитет на боја,Чипка Капчиња Лето Врвот, Флорални Мини фустан,Плажа cover up прозорци
Материјал : Памук мешавина
Ве молиме Обрнете внимание на големината детали, пред да се изврши уплатата.
ПАКЕТ : 1 xcover до врвот
?
Преглед :
?
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
L, M, S, XL
Бренд Име:
hirigin
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Производи во категоријата