.

.

YOGOTOP Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Мозаик Колекции Везана Црвени рози Сликарство Плоштадот Дијамант Везови Дома Декор ZB295

YOGOTOP Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Мозаик Колекции Везана Црвени рози Сликарство Плоштадот Дијамант

DEN 287.00
DEN 441.60

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Честитки, можете да одат врамени до сега !
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа .
Посетете Ја Нашата Продавница
Defintion Слика
Производството Чекори
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши .
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
2, Според боја код, изберете боја во чинија . ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти ! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
20X25cm, 24X30cm, 30X40cm, 40X50cm, 45X60cm, 50X65cm, 55X75cm
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
YOGOTOP
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
25-45 бои
is_customized:
yes
Алатки:
пинцети,палети,дијамант сликарство
Unfinish:
да,треба вашиот рачно изработени
големина на дијамантски:
2.5x2.5mm крстот бод
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина Тип:
Платно
број:
ZB295
Производи во категоријата