.

.

12/24V Црвени LED 4.2 Цигара Полесни Двојна USB Напојување со Приклучок за Полнач Панел Универзалната За Автомобил, Брод Мотор

12/24V Црвени LED 4.2 Цигара Полесни Двојна USB Напојување со Приклучок за Полнач Панел Универзалната За Автомобил,

DEN 639.00
DEN 1140.48

Од стоката
Во магацинот

12/24 V Црвени LED 4.2 Цигара Полесни Двојна USB Напојување со Приклучок за Полнач Панел Универзалната За Автомобил, Брод Мотор Опис : [ Висока Безбедност Фактор ] изработен од ABS,КОМПЈУТЕР, може да вроди со висока температура и ниска температура, исто така пријателски-средина. Може да се користи под -20 до 90 СТЕ средина. На водоотпорен одделение е IP65. Со висока безбедност фактор. Исто така, има прашина-доказ пластичен капак. LED е сина. [ Производ Користење ] 4.2 На вечера струја, погоден за мобилни телефони, таблета, IPAD, GPS и друго возило резерви. Излезна струја од полначот е 4.2 A. електричен апарат надворешниот тековни е 10 A, 20 A. Максимална моќност е 22 W. [ Употреба Обемот ] влезниот напон е DC12-24 V. Може да се инсталира на автомобили, мотоцикли, RV, ЏИП, чамци, јахти и други возила. [ Парична казна Изработка ] Шарени светилки со парична казна изработка изгледа high-end и убава. Исто така испорачување stator, терминал и завртка за да ви помогне да инсталирате погодно. Параметри : Материјал : ABS+PC Влезен напон : DC12 V-24 V Излезен напон : 5 V Излез тековната : 4.2 Максимална моќност : 22 W LED боја : Црвена / Сино / Зелено Работна температура : -20~90 Водоотпорен ниво : IP65 Тежина : Дупка големина(L*Кол) : 4.5 cm x2.9cm. Производот целата големина(L*W*H) : 10.5 см x 4.3 cm x 5.4 cm. Пакет се Вклучени : 1 x запалка приклучок + Dual USB Напојување со Чашката Панел 4 x Терминали 4 x Завртки

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
К KWOKKER
Година:
Универзална
Име На Модел:
Dual USB Автомобил запалка приклучок за Штекер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10.5cm
Објектот Ширина:
4.3cm
Објектот Висина:
5.4cm
Објектот Тежина:
0.12kg
Материјал Тип:
ABS+PC
Специјални Функции:
Автомобил USB Конектор за запалка приклучок за
Тип На Објект:
запалка приклучок за
Влезен Напон:
DC12V-24V
Излезниот Напон:
5V
Излезна Струја:
4.2 A
Максимална Моќност:
22w
Без оптоварување моќ:
0.18 W
Водоотпорен Ниво:
IP65
Производот целата големина:
10.5 см x 4.3 cm x 5.4 cm
LED боја на voltmeter:
Сина
usb боја:
зелена / Црвена / сино
Дупка со ГОЛЕМИНА:
4.5 cm x 2.9 cm
Производи во категоријата