.

.

6PCS/Set Пластични Заптивка Мулти-цел Двојно Featherboards Пердув Loc Одбор Додатоци JF1231

6PCS/Set Пластични Заптивка Мулти-цел Двојно Featherboards Пердув Loc Одбор Додатоци JF1231

DEN 336.00
DEN 550.08

Од стоката
Во магацинот


6 PCS/Set Пластични Заптивка Мулти-цел Двојно Featherboards Пердув Loc Одбор Додатоци JF1231

Опис :
Материјал : Пластика
Големина : Види подолу
Пакување Се Вклучени :
6 PCS(2 ПАРЧИЊА+4 PCS)=1 Sets
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
JF1232-40
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Бренд Име:
OuXinDiLong
Производи во категоријата