.

.

newhotstacy торба 060717 нови mens бизнис една торба крстот тело торба

newhotstacy торба 060717 нови mens бизнис една торба крстот тело торба

DEN 907.20

Од стоката
Во магацинот

newhotstacy торба 060717 нови mens бизнис една торба крстот тело торба

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Мажи
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
060717
Големина:
16*2*22cm
Производи во категоријата