.

.

YILONG 1PCS Нерѓосувачки Челик Тетоважа Зафат 22MM Со Назад Матични Професионални Тетоважа Машина Костец Цевки Совети Алатка Бесплатен Превозот

YILONG 1PCS Нерѓосувачки Челик Тетоважа Зафат 22MM Со Назад Матични Професионални Тетоважа Машина Костец Цевки

DEN 339.00
DEN 398.40

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
Тетоважа Зафат
Број На Модел На:
1700112-22
Расположливиот:
No
Обликот:
Круг
Бренд Име:
YILONG
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата