.

.

N123 Бебе загатка класичен играчка мечка бебето ден забава дрвена сложувалка дрвени книга стил случаен испорака

N123 Бебе загатка класичен играчка мечка бебето ден забава дрвена сложувалка дрвени книга стил случаен испорака

DEN 512.00
DEN 624.00

Од стоката
Во магацинот


Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме!
Разбирањето и довербата е основа за соработка.
Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет.
Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!.
13308
Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере.
Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1.
времето за испорака
По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
N123
Пол:
Унисекс
Стил:
Цртан филм
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
1
Бренд Име:
LM1997
Материјал:
Дрво
Загатка Стил:
Слајд Мозаик
Производи во категоријата