.

.

Формулиран 5 Панели брод Слика за Печатење Сликарство Модерна Платно Ѕид Уметност за Ѕид Оркестарот Дома Декорација Уметнички Слики

Формулиран 5 Панели брод Слика за Печатење Сликарство Модерна Платно Ѕид Уметност за Ѕид Оркестарот Дома Декорација

DEN 359.00
DEN 652.80

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
8x12 8x16 8x20inch, 4x6 4x8 4x10inch, 12x16 12x24 12x31in
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Производи во категоријата