.

.

10PCS/МНОГУ IRFS450 2SK1358 2SK1365 K1365 2SC4110 C4110 TO3P ДА-3P

10PCS/МНОГУ IRFS450 2SK1358 2SK1365 K1365 2SC4110 C4110 TO3P ДА-3P

DEN 530.00
DEN 557.76

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

боја:
IRFS450 TO3P, 2SK1358 TO3P, 2SK1365 TO3P, 2SC4110 TO3P
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри
Производи во категоријата