.

.

TOHO® Јапонија Увоз Нетранспарентно Стакло Bugle Монистра, Матирано, AB Боја, Тркалезна Дупка, 2x1.7~1.8 мм, Дупка: 1mm; за

TOHO® Јапонија Увоз Нетранспарентно Стакло Bugle Монистра, Матирано, AB Боја, Тркалезна Дупка, 2x1.7~1.8 мм,

DEN 343.00
DEN 490.08

Од стоката
Во магацинот

фунти
TOHO® Јапонија Увоз Нетранспарентно Стакло Bugle Монистра, Матирано, AB Боја, Тркалезна Дупка, Pale Turquoise
Големина : за 2mm долго, 1.7~1.8 mm во дијаметар, дупка : 1mm; за 600pcs/10g.
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Објектот Тежина:
11 g
Број На Модел На:
X-СЕМЕ-Q013-55
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
bugle
Употреба:
Монистра
Семе Класификација:
Матирано Бои
обложено боја:
AB Боја Галвански
Семе Мониста Големина:
други големина
единица:
10g
Материјал:
Стакло
Производи во категоријата