.

.

Kingjoy PPL-06 Моторните Електрични Песна Лизгачот Dolly Автомобил 3 Тркала Видео Макара Возен Skater за Топ Nikon, Sony Камера F20858

Kingjoy PPL-06 Моторните Електрични Песна Лизгачот Dolly Автомобил 3 Тркала Видео Макара Возен Skater за Топ

DEN 2784.00

Од стоката
Во магацинот

0 V
На животниот Век на батеријата : 1h за 6kg камера(полесни за подолг час), 10h за паметен телефон
Бучава : 60 DB
Објектот Големина на : 10. На dolly ќе се движи околу откако власта на тогаш може да се земе слика или видео ви се допаѓа.2 Lbs
Компатибилен Батерија Тип : 1 * 800m Ah CR2 Литиум Батерија 3.
Батеријата
Батеријата може да се инсталира напред и рикверц потоа телото ротирачки за напред и рикверц. Можете да го промените правецот со прилагодување на предните тркала.5 во
Објектот Тежина : 210.5 cm/s
Максимално Оптоварување : 6kg / 13. И тоа е анти-корозија.4 оз
Пакет Големина : 14.
CNC обработка технологија
Kingjoy усвојување на CNC обработка технологија за да се направи dolly да се направи тоа со висока прецизност. Топката глави, дигитална камера и така натаму.8 во
Пакет Тежина : 275g / 9.Kingjoy PPL-06 Мини Моторните Електрични Песна Лизгачот Dolly Автомобил 3 Тркала Видео Макара Возен Skater за Топ Nikon, Sony dslr фото Камера
Опис :
Kingjoy PPL-06 електронски три тркала авто-dolly е Kingjoy најновиот производ.
Карактеристики :
Авијација алуминиум материјал
Авијација алуминиум материјал направи dolly мала тежина и висок квалитет.
Anodic оксидација површински третман
Kingjoy донесе anodic оксидација површински третман за dolly да се направи тоа со beatiful и висок квалитет изглед.
Спецификација :
Модел : PPL-06
Материјал : CNC & Anodization Обработени Алуминиум Легура
Завртка Тип : 1/4" & 3/8"
Брзина : 2.
1/4 и 3/8 инчи завртки
1/4 и 3/8 инчи универзална завртки понудени за да се поврзете со различни уреди.
Три тркала електронски фотографија авто-dolly може до повеќе стабилен снимање s tatus и да ги преземат атрактивни униформа се движат и време застаруваат снимање ефект.7 оз Забелешка :
Камерата на телефонот и телефон клип не е вклучена.
360 степени ротациона предни тркала
Предно тркало може да се ротира 360 степени, може да се прилагоди во произволен агли на снимање.

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
kingjoy
Број На Модел На:
PPL-06
Погоден за:
Dslr фото/Камера/Телефон
Брзина:
2.5 cm/s
Ниво. Оптоварување:
6 кг
Производи во категоријата