.

.

Лесна Винил Фотографија Позадина Новороденче Роденден Бонбони Балон Играчка Мечка Печатени Деца Позадини за Фото Студио Ф-3190

Лесна Винил Фотографија Позадина Новороденче Роденден Бонбони Балон Играчка Мечка Печатени Деца Позадини за

DEN 686.00
DEN 686.40

Од стоката
Во магацинот


Сите видови на backgound се лесна рок од 3 Метри!!
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина. Ве молиме контактирајте со нас)
Материјал : Сликовно крпа, компјутерот печатен за реализам. Нема џеб на нејзиниот врв.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
За : свадба, возрасни, деца, празник партија,комерцијална работа и др.
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Ве молиме контактирајте со нас. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Ви благодариме !!

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
100X150cm Винил, 150X220cm Винил, 150X150cm Винил, 180x300cm Винил, 240x360cm Винил, 300x600cm Винил, 150x220cm Полиестер, 200x300cm Полиестер
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Број На Модел На:
F-3190
Материјал:
Винил
свадба фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
пресметано печатени
Големина (мм):
2200
Производи во категоријата