.

.

13V 2A НИ ЕУ Plug AC DC Адаптер AC 100V-240V AC адаптер висок квалитет Приклучете напојување Полначот 5.5 мм*2,5 mm џек

13V 2A НИ ЕУ Plug AC DC Адаптер AC 100V-240V AC адаптер висок квалитет Приклучете напојување Полначот 5.5 мм*2,5

DEN 168.00
DEN 176.64

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.5 mm (Компатибилен : 5.
Спецификација :
Количина : 1pc
Модел : MDL-1320
Текст : AC 100~240 V 50/60 Hz
Излез : наизменична СТРУЈА 13 V 2 A
AC Plug стандард : ЕУ, САД
DC Plug Димензија : DC5.
( Тоа е мало, без оригинално пакување )
1 X 13 V 2 A Адаптер за Напојување 1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние само брод да се потврди цел адреси. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Време На Испорака :
1.1 mm)
DC Plug поларитетот : во внатрешноста на позитивниот (+) надвор негативниот (-)
Кабел должина : Околу. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. 135 g
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека на излез и конекторот е ист како што ќе одговара за. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Таа е поголема од информацијата

Приклучок Тип:
САД, ЕУ
Број На Модел На:
EU
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Бренд Име:
ALLOYSEED
Излезниот Напон:
13v
На текст:
AC 100~240V 50/60Hz
Излез:
DC 13V 2A
DC Plug Димензија:
DC 5.5*2,5 mm
typpe:
C до ВАШИНГТОН Конвертор
Број На Модел На:
136410
Производи во категоријата