.

.

Photochromic Читање Очила МАЖИТЕ Титаниум алуминиумски +TR90 Сенатори Очила +1 +1.5 +2 +2.5 за да +4.0 Прогресивна Или Поларизирани Леќи

Photochromic Читање Очила МАЖИТЕ Титаниум алуминиумски +TR90 Сенатори Очила +1 +1.5 +2 +2.5 за да +4.0 Прогресивна

DEN 555.00
DEN 1088.64

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
рамка боја:
Јасно Леќи
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Леќи Во Боја:
Повеќе
Пол:
Жените,Унисекс,Мажи
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic
Леќа Ширина:
5.2 cm
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
56546747657
Леќа Висина:
3.2 cm
Бренд Име:
SCOBER
Обложување:
HMC
is_customized:
Yes
Леќи:
Photochromic сива браун Прогресивна Поларизирана
Производи во категоријата