.

.

За Хонда Граѓански Премиум Калено Стакло GPS Навигација со Екран Заштитник -2017

За Хонда Граѓански Премиум Калено Стакло GPS Навигација со Екран Заштитник -2017

DEN 656.00
DEN 762.24

Од стоката
Во магацинот

За Хонда Граѓански Премиум Калено Стакло GPS Навигација со Екран Заштитник 2016-2017
Одговара За Хонда Граѓански 2016-2017
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality Калено Стакло
Боја : Исто Како Слики Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
wroadavee
Година:
2016-2017
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
ЗА хонда граѓански
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
калено стакло
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производи во категоријата