.

.

Оригинални нови EPC101 ЕП-C101 EPC101 C101 16PINS со механизам може да го замени SF-P101N 16PINS DA11 16P со механизам

Оригинални нови EPC101 ЕП-C101 EPC101 C101 16PINS со механизам може да го замени SF-P101N 16PINS DA11 16P со

DEN 624.00

Од стоката
Во магацинот


Оригинални нови EPC101 ЕП-C101 EPC101 C101 16 PINS со механизам може да го замени SF-P101 N 16 PINS DA11 16 P со механизам

Таа е поголема од информацијата

Специјални Функции:
CD Плеер,MP3,CD-RW
Компјутерската Меморија Големина:
1GB
Големина На Дисплеј:
6.5
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,CD
Објектот Големина:
8*6*3cm
Фолксваген Модел:
Голф
Голф-Година:
1999,1997,1998
Бренд Име:
angibabe
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
боја:
сива
Напон:
5V
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
400
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
EP-C101
Од Моќ:
2w
Објектот Тежина:
0.18kg
Производи во категоријата