.

.

dongsheng Мода Гроздобер Антички Сребрен Риба Ткаенината Линкови Кошула Бренд Ткаенината Копчиња Abotoaduras Gemelos Cufflinks За Mens-40

dongsheng Мода Гроздобер Антички Сребрен Риба Ткаенината Линкови Кошула Бренд Ткаенината Копчиња Abotoaduras

DEN 56.00
DEN 96.00

Од стоката
Во магацинот


dongsheng Мода Гроздобер Антички Сребрен Риба Ткаенината Линкови Кошула Бренд Ткаенината Копчиња Abotoaduras Gemelos Cufflinks За Mens Предмет Тип : Cufflinks Боја : Како на сликата Големина : 1.9*2.5 cm Тежина : 15g Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs cufflinks со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Вратоврска Клипови Тип:
Боло Врски
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Ф1-5-061
Метали Тип:
Алуминиум,Цинк Легура
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
Метал
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
is_customized:
Yes
Обликотшема:
геометрија
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод
Големина:
1.9*2.5cm
Тежина:
15g
Производи во категоријата