.

.

На Продажба Нова Мода Лето Mens Tee Кошули Spqr A82 Рим Антички Рим Колосеумот Гладијатор Legionnians Totti Т кошули

На Продажба Нова Мода Лето Mens Tee Кошули Spqr A82 Рим Антички Рим Колосеумот Гладијатор Legionnians Totti

DEN 719.52

Од стоката
Во магацинот
Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Производи во категоријата