.

.

Нови Пристигнување Микро Циркон Круг на Триаголник Приврзоци Шик Пиштол Метал Electroplated Шарм Во 25 mm PM5184

Нови Пристигнување Микро Циркон Круг на Триаголник Приврзоци Шик Пиштол Метал Electroplated Шарм Во 25 mm PM5184

DEN 4882.56

Од стоката
Во магацинот


Цирконот mirco отвори монистра Пиштол метал заврши шарм Круг на триаголник форма pendant Околу 25 mm 10 Компјутери за продажба

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
MUDULLA
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PM5184
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Големина:
25mm
Производи во категоријата