.

.

TOPGRILLZ Grillz Микро Отвори CZ Чисто Злато Боја Галвански Врвот и Дното од Шест 6 Отворете Лице Iced-Од Хип Хоп Скари Шупливи Заби Сет

TOPGRILLZ Grillz Микро Отвори CZ Чисто Злато Боја Галвански Врвот и Дното од Шест 6 Отворете Лице Iced-Од Хип

DEN 921.00
DEN 1151.52

Од стоката
Во магацинот


Врвот и на Дното на Забите Хип Хоп Grillz Комбо Посебни Ќе се одјавувањето на платина тон вампир fang заби Хип Хоп Grillz врвот и дното сет со нова и подобрена силикони фитинг парче за дополнителна удобност. Оваа решетка е изградена од висок квалитет солидна месинг основни и силно позлатен родиум крај да им даде на оваа решетка брилијантен сјај. Секој висок квалитет на лажни дијамант е страна залепени во хип grillz за максимална bling. Секој решетката може да ги собере сите заби, без разлика колку се директно или искривени на вашите заби е. Благодарение на нашите специјални фитинг парче нема мувла потребно. Лесно да се следат инструкциите се вклучени да носат вашата уста grillz во минути! Добрата работа во врска со овие скари е дека тие се отстранува и можете да го носат на скара или да го отстраните лесно. Grillz дојде во убава кутија за чување во. **Напомена** Овие grillz се наменети за декорација и забава цел само. На grillz не се наменети за исхрана. Овие производи се продаваат како што е, без гаранции од било каков вид. Поради природата на овој производ, не се враќа, или размена се е дозволено, па ве молиме да се свесни за тоа пред да ги нарачате. Ние нема да бидат одговорни за било какви штети од било кој вид кои произлегуваат од употребата на овие grillz вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на инцидентни, казнени или случајни штети. Една Големина Одговара на Сите - Одговара За Било Устата Големина, Дури и Скршените Заби Вклучува променливи во големина на Силиконски Калапи Барови За Сопствени Фитинг Вклучува 2 Калапи Барови Инструкции Се Вклучени за Лесно Калапи за неколку Минути Премиум 14k Злато позлатен grillz

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Телото Накит Тип:
Grillz, Стоматолошки Скари
Бренд Име:
TOPGRILLZ
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
G-062
Стил:
Хип/Рок
Метали Тип:
Бакар
Производи во категоријата