.

.

Автомобил-стил, LED светло за магла тојота Reiz 2010-2013 LED Магла светилка со леќа и LED денот време работи осветлување за автомобил 2 функција

Автомобил-стил, LED светло за магла тојота Reiz 2010-2013 LED Магла светилка со леќа и LED денот време работи

DEN 7711.00
DEN 8568.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Специјални Функции:
Осветлување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
LED
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
ВО странска валута-521
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
3inch
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Година:
2010-2013
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Производи во категоријата