.

.

50Pcs DIN913 М2.5 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Метрички Навој Копачка Завртки Со Рамна Точка Хексагонални Socket Set Завртки Без Глава

50Pcs DIN913 М2.5 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Метрички Навој Копачка Завртки Со Рамна Точка Хексагонални Socket

DEN 86.00
DEN 90.72

Од стоката
Во магацинот


2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.5 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Метрички Навој Копачка Завртки Со Рамна Точка Хексагонални Socket Set Завртки Без Глава
Објектот Специфични : Спецификација : М2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. Пратки во најбрзо време.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. default mail Кина Пост.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Во Согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда
Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда
Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда
- Со вашата поддршка.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M2.5
Должина:
4mm, 3mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
Завртка Тип:
Поставете Завртки
Вози Стил:
Никој
Димензии:
М2.5*5
Пакет:
50-99Pcs
Глава Стил:
Хексадецимален
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HW070
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата